Oční centrum | Petra Hečková

telefon: +420 558 621 122 | mobil: +420 603 831 743 | nebo napište Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | FACEBOOK

Měření zraku

sl-03

Měření zraku bez nutnosti návštěvy očního lékaře a aplikaci kontaktních čoček v naší frýdecké provozovně!!! Nachází se zde tzv. refrakční místnost (vyšetřovna), kde je možno si nechat změřit refrakci (dioptrickou hodnotu) zraku.

O Vaše správné a kvalitní vidění se postará náš zkušený oční optik - optometrista s dlouholetou praxí, který pracuje na nejmodernějších počítačem řízených opticko-lékařských přístrojích. Čekání na vyšetření Vám zpříjemní posezení v naší malé útulné čekárně.

Ceník služeb poskytovaných optometristou

Aplikace kontaktních čoček 1000,- Kč
Měření zraku (podle náročnosti výkonu) 500-1000,- Kč
Vyšetření zrakové ostrosti pro zaměstnavatele 500-1000,- Kč

Kontrola kontaktních čoček

Potvrzwení pro řidičský průkaz

500,- Kč

500- 1000,- Kč

Poznámka: . Při zhotovení celých nových brýlí je měření zraku zcela zdarma. V případě měření zraku při výměně skel do vlastní obruby, účtujeme pouze polovinu z ceníku měření. Měření probíhá po celou pracovní dobu, kdy je k dispozici optometrista. Na měření zraku je nutné, aby jste si udělali dostatek času. Je lepší si nechat změřit zrak v dopoledních hodinách. V tuto dobu ještě není zrak tolik unaven, jako v odpoledních nebo večerních hodinách, kdy je už zrak značně unaven a může dojít ke zbytečnému překorigování. Pokud již nějaké brýle nosíte, vezměte je s sebou. Před měřením zraku se nedoporučuje alespoň 4 dny nosit kontaktní čočky, tlak kont. čoček na oko zkresluje výsledek měření.

Objednávky: Objednávky na měření zraku přijímáme na tel. 558 621 122 nebo mobil: 603 831 743 nebo při osobním setkání na frýdecké provozovně .

Jste zde: Úvodní Měření zraku