Oční centrum | Petra Hečková

telefon: +420 558 621 122 | mobil: +420 603 831 743 | nebo napište Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | FACEBOOK

01-logo-opti-project

Opti - project s.r.o. je distributor brýlových čoček Shamir a OptiActive, vybavení optických dílen a vyšetřoven. Dokonalé vidění i v nejnáročnějších situacích. Prestižní brýlové čočky do klasických i moderních obrub, sportovních a outdoorových brýlí. Vysoce kvalitní materiály, špičková technologie a vědecké zázemí.

 02-logo-pronap

PRONAP Czech Republic s.r.o. je jedna z nejvýznamnějších velkoobchodních firem s optickým zbožím na českém trhu s dlouholetou tradicí. Zaměřuje se na distribuci brýlových obrub a slunečních brýlí, převážně střední cenové kategorie. Nabízí široký sortiment, který pravidelně doplňuje o novinky. Značky Mono, Reserve nebo Criss-Cross 

03-logo-eschenbach

Eschenbach Optik GmbH, Norimberk, Německo je jediný výrobce na světě s nabídkou brýlových obrub TITANflex. Dále vyrábí a nabízí další produkty jakou jsou sluneční brýle, brýlové čočky, brýlové obruby a dalekohledy. Distributor značek Humphreys, Brendel nebo Marco Polo.

04-logo-developtik

DEVELOPTIK s.r.o. je polečnost která se v ČR specializuje na prodej vybavení dílen pro oční optiky. Prodává nové stroje a přístroje a repasované starší se zárukou. Společnost je výhradním zástupcem firmy Huvitz.

05-logo-coopervision

Cooper Vision je jedna z největších světových společností vyrábějící kontaktní čočky, roztoky a příslušenství pro péči o kontaktní čočky. Mezi nejprodávanější kontaktní čočky tohoto výrobce patří Biofinity, Frequency a Proclear.

06-logo-johnson

Johnson & Johnson je největší společností na světě, která se již více než 120 let věnuje zdraví lidí. Nabízí nejúplnější sortiment výrobků pro zdravotní péči a poskytuje s tím související komplexní služby v oblasti zdravotnických prostředků a diagnostiky, volně prodejných přípravků a léků na předpis.

07-logo-unioptic

Unioptik spol. s r.o., se zabývá prodejem dalekohledů a puškohledů značky LUGER, kompasů, lup, mikroskopů, anatomických modelů, digitálních meteorologických stanic a sportovních dioptrických brýlí pro cyklisty a lyžaře s výměnnými slunečními fóliemi.

 

Finest Group distributor brýlových obrub značek La Matta, Coco Song, Luca Martelli nebo Roberto Carrer .

 

Elsa optika distribuutor brýlových obrub značek Prime, Moonlight nebo Success

Logo 

 Kontaktní čočky s. r. o. velkoobchod s kontaktními čočkami a optickým příslušentsvím 

                                  DUOS distrubutor luxusních značek brýlových obrub DITA, ANNA KARIN KARLSSON atd.

 Logo FEBA s. r. o.                    Feba s. r. o. velkoobchod s optickým zbožím. Distributor pouzder a doplňkového sortimentu.  

      Výsledek obrázku pro metzler international logo         Metzler Intarnational    dodavatel brýlových obrub Horsefeathers 

Jste zde: Úvodní Naši partneři