Skip to main content

ESCHENBACH Sektor D a Sektor F

ESCHENBACH Sektor D a Sektor F

Tyto modely mají vysunovatelné očnice, které zajišťují pohodlné pozorování. Poskytují dobrý poměr ceny a užitečné hodnoty. Jsou příjemnými pomocníky při toulkách přírodou a výkonu práva myslivosti. Na všechny uvedené modely výrobce poskytuje záruku v trvání pěti let. Jak jsme byli zvyklí, na výrobu tubusů je opět použita lehká a velmi odolná hliníková slitina.

Příjemné držení zajišťuje tmavě šedý pogumovaný povrch s úchopovými plochami zdrsněnými polokulovitými výstupky. Nošení na krku umožňuje tkaný řemínek, ochranu proti poškození při transportu zajišťuje kožené pouzdro.

Eschenbach Sektor D

Nová řada dalekohledů Sektor obsahuje 5 modelů, a to v hlavních parametrech: 8×56, 10×42, 8×42, 10×32, 8×32. Pevná kordurová brašna s robustnímy zipy a nosný řemen s protiskluzovou vrstvou jsou samozřejmým příslušenstvím k Vámi zakoupenému dalekohledu.

Eschenbach Sektor F

Kapesní skládací binokulární dalekohledy ESCHENBACH Sektor Sektor F 8x25 a F 10x25 Ww compact+. Jsou to nové skládací vodotěsné dalekohledy se zcela odlišným uspořádáním středové osy od staršího provedení Sektorů. Dvojí uložení středové osy výrazně zvyšuje odolnost při pádu či nárazu. Výrazně se snížila hmotnost dalekohledu. Snížení ale není na úkor odolnosti. Malé rozměry, malá nejmenší zaostřitelná vzdálenost, široké zorné pole a nízká hmotnost předurčují tyto dalekohledy k pozorování přírody při turistice. Je vhodný i pro myslivce na šoulačce.