Oční centrum | Petra Hečková

telefon: +420 558 621 122 | mobil: +420 603 831 743 | nebo napište Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | FACEBOOK

historie-soucasnost

Historie a současnost

  • Firma Oční optika Petra Hečková, P + H zahájila svou činnost 1.6.1998. První provozovna byla umístěna na ul. T.G.Masaryka 1146 (frýdecká část města, vedle kavárny Radhošť). Nacházela se v prvním patře na ploše 70 m2 .
  • Pro zkvalitnění služeb zákazníkům a pro maximální uspokojení jejich potřeb byla tato provozovna v letech 2003 a 2009 rozšířena do obou pater budovy a to do dnešní netradiční velikosti 300 m2 . V přízemí je umístěno samostatné dámské oddělení, kolekce slunečních brýlí a najdete zde i naše malé optické muzeum. Dále zde také objevíte i naši kolekci dalekohledů. Spojovacím schodištěm mohou zákazníci projít do oddělení pánských a dětských obrub. Zároveň se zde nachází vyšetřovna refrakce s čekárnou. Ve všech částech, které tvoří ojedinělý ,,Dům optiky" je vystavena nabídka více než 5000 kusů brýlových obrub.
  • Jako druhá v pořadí byla v roce 2002 naší firmou převzata oční optika v centru Bystřice nad Olší (v budově lékárny). Tato provozovna s omezeným provozem slouží zákazníkům hraniční spádové oblasti okresu Frýdek-Místek.
  • Pomyslnou hranici okresu ,,překročily" aktivity naší firmy v roce 2003 otevřením třetí provozovny v Havířově, která se nachází na sídlišti Šumbark v areálu Semag. V této provozovně Vám nejen zhotovíme brýle, ale také si zde můžete nechat vyšetřit zrak očním lékařem, který ordinuje ve stejné budově.
  • Podle data otevření čtvrtá  provozovna v pořadí, ve které naše firma působí, je umístěna v místecké části města, v blízkosti Náměstí Svobody na ulici Štursova 12. Prodejna se nachází na rohu, v budově Základní umělecké školy tzv. Lidušky. Svou činnost zahájila v roce 2005, kdy byla převzata po původním provozovateli a kompletně zrekonstruovaná na současných 250 m2 prodejní plochy.
  • S cílem dalšího zkvalitnění našich služeb vzniklo v této optice COOL oddělení pro mladé nositele brýlí, které osloví zákazníky širokou nabídkou nejmodernějších módních trendů v oblasti oční módy. Tuto oční optiku dále jistě ocení maminky s malými dětmi. Je totiž jediná v kraji, kde najdete dětský koutek pro malé nezbedy. Je vybaven nejen tradičními hračkami, ale také skluzavkou s balónky a na své si přijdou i malí malíři u malého posezení. Zákazníci zde mohou vybírat z nabídky více než 4000 kusů brýlových obrub.
  • Všechny provozovny firmy Oční optika Petra Hečková jsou vybaveny optickými laboratořemi, kde jsou Vámi vybrané zakázky zpracovány odborným personálem očních optiků, kteří mají k dispozici špičkové strojní a přístrojové vybavení od renomovaných firem. Toto vybavení zajišťuje denně rychlé a přesné zpracování Vašich zakázek.
  • Pro úplně dokonalé uspokojení všech Vašich potřeb naleznete ve frýdecké provozovně tzv. refrakční místnost , kde je možno změřit refrakci (dioptrickou hodnotu) zraku bez nutnosti návštěvy očního lékaře a aplikují se zde i kontaktní čočky. O správné a kvalitní vidění se postará zkušený oční optik – optometrista s dlouholetou praxí, který pracuje na nejmodernějších počítačem řízených opticko-lékařských přístrojích.  
  • Zástupci firmy se také pravidelně zůčastňují mezinárodních velethrů oční optiky MIDO v Miláně a Silmo v Paříži, a také tuzemského veletrhu Opta v Brně či veletrhu Expooptik ve slovenském Trenčíně, kde vyhledávají novinky na trhu.   

Těšíme se Vaši návštěvu v našich prodejnách !!

Certifikáty a osvědčení

Jste zde: Úvodní O nás