Oční centrum | Petra Hečková

telefon: +420 558 621 122 | mobil: +420 603 831 743 | nebo napište Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | FACEBOOK

Kontaktní čočky

Současné kontaktní čočky jsou moderní alternativou korekce zraku. Jsou velmi pohodlné při nošení, snadno se s nimi manipuluje a již změnily život miliónům svých nositelů. Nošením kontaktních čoček se zařadíte do společnosti aktivních lidí používajících tento moderní způsob korekce zraku. Užijte si s přáteli pohodlí na večírcích, svobodu při sportu a eleganci, kdež jdete s někým na večeři. S kontaktními čočkami budete vypadat jinak – zkuste to !! U nás najdete vše potřebné.

Kontaktní čočky k dennímu nošení mohou být nasazeny po celý den, ale před spaním musí být vyjmuty. Vyhazují se a nahrazují novými po určité stanovené době nošení. Je důležité vědět, že zkrácení cyklu výměny výrazně snižuje riziko komplikací spojených s nošením čoček.

Kontinuální kontaktní čočky jsou určené pro prodloužené nošení i během spánku. Celková doba nošení se liší podle konkrétního výrobku. Nejčastěji se kontinuální kontaktní čočky vyrábí pro čtrnáctidenní a měsíční nošení. Tento způsob nošení kontaktních čoček není vhodný pro všechny uživatele, je proto nutno dbát pokynů očního odborníka. Používají je pouze lidé s dobrou snášenlivostí kontaktních čoček.

Víte, že nelze libovolně kombinovat různé prostředky k péči o čočky s různými čočkami? Roztoky k péči o čočky se navzájem liší, podobně jako samotné kontaktní čočky.
Nejpohodlnějším způsobem péče o kontaktní čočky jsou víceúčelové roztoky, které slouží současně k čištění, dezinfekci, oplachování a ukládání čoček.

 
 
Jste zde: Úvodní Sortiment Kontaktní čočky