Oční centrum | Petra Hečková

telefon: +420 558 621 122 | mobil: +420 603 831 743 | nebo napište Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | FACEBOOK

Brýlové čočky

Jsou to brýlové čočky, které jsou zvlášť speciálně vyrobené pro řidiče. Čočka je zvláštní tím, že jako jediná má speciální technologií dánu schopnost reagovat na náhlé změny počasí, oslnění a další rušivé podněty a to nejen venku, ale reaguje i za čelním sklem uvnitř auta a poskytuje zároveň svému uživateli i výhody polarizace.

Nejvyšší čas, kdy začít používat multifokální skla je, když na sobě pozorujete příznaky presbyopie, neboli česky vetchozrakosti. Jde o přirozený proces vidění, který postihuje téměř každého, kdo již dosáhl věku čtyřiceti let. Oční čočky ztrácí na pružnosti a jejich akomodace je velmi obtížná. Vyplývá z toho stále se zhoršující vidění na blízko i na dálku. Široký výběr multifokálních skel v naší optice vám ale zajisté pomůže.

Nejmodernější varianta samozabarvovacích plastových čoček. Uvnitř v místnosti jsou čočky Transitions výjimečně čiré se zbytkovým zabarvením maximálně 5%, na slunci dosahují zabarvení jako sluneční brýle kategorie 3, což znamená intenzitu zabarvení 85 %. Je možné vybírat ze dvou barev a to z šedé a hnědé ( u výrobních čoček také zelené). Zabarvení do šedé je až na intenzitu 88% a reakce jsou o něco rychlejší než u zbarvení do hnědé.

Brýlové čočky Transitions® XTRActive™ jsou nejtmavší čočky pro každodenní nošení - na přímém slunci se rychle zatmaví až na úroveň slunečních brýlí. Neustále se přizpůsobují měnícím se světelným podmínkám - poskytují příjemné zatmavení čočky také uvnitř automobilu, na základě schopnosti reagovat jak na. UV záření, tak na viditelné světlo.

 
 
Jste zde: Úvodní Sortiment Brýlové čočky